Popis objektu

 •  aneb chata zblízka  • 

Pěkně umístěná chata se nachází v katastrálním území obce Krásná v údolí Jestřábího potoka, v ideální poloze stranou ruchu motorových vozidel, přímo nad přírodním kamenným jezem Jestřábího potoka s průzračně čirou vodou. Chata je obklopena zelení a nachází se na úpatí hory Šebestýna (1057 m. n. m.) v mírném svahu s nádherným výhledem na říčku a na masiv hory Travný (1203 m. n. m.). Rozlehlá terasa, která přiléhá k chatě láká v letním období k odpočinku či opalování. Útulná chata je určena pro až 6 osob, disponuje 2 místnostmi, obytnou verandou a kuchyní. Součástí chaty je také společenská místnost s krbem v přízemí chaty.

Výhodou chaty je její výborná poloha přímo uprostřed zeleně stranou ruchu v úzce zařezaném Jestřábím údolí v malé chatové osadě. Malebné okolí láká jak k malým procházkám po okolí chaty, tak k větším turistickým výletům po značených cestách, které prochází přímo v okolí chaty, například na Lysou Horu, Visalaje či na Morávku či Ostravici. Výhodou je také vynikající dopravní dostupnost jak autem, tak autobusem z Frýdku-Místku.

Jistě oceníte také infrastrukturu, kterou naleznete v okolí chaty. Ať už jsou to dvě restaurace v blízkosti chaty, možnost koupání v krytém bazénu v hotelích v okolí chaty (např. hotel Petr Bezruč) nebo blízkost větších měst s kompletním zázemím a řadou památek (Frýdlant nad Ostravicí, Frýdek-Místek), která nejsou vzdálena více než 20 km po silnici.

Rozhodněte se strávit několik dní či týdnů v lůně přírody, bez stresu, v tichu přírody, kde jedinými zvuky, které uslyšíte je zurčení čisté vody, zpěv ptactva a šumění stromů.

NAHORU

POKRAČOVAT