Rozvržení místností

 •  aneb všechny místnosti na jeden pohled  • 

Chata v Jestřábím údolí je menší, ale prakticky rozdělený rekreační objekt. S ohledem na fakt, že se nachází v mírném svahu, je hlavní obytná část situována do prvního nadzemního podlaží, ve kterém se nachází 2 obytné místnosti, prakticky a moderně vybavená kuchyně a nádherná prosklená obytná veranda s jídelnou. V prvním podlaží naleznete také moderní koupelnu se sprchovacím koutem a umyvadlem s tekoucí teplou a studenou vodou a vstupní předsíň a splachovací záchod.

V přízemí chaty na úrovni rozlehlé terasy s pěkným výhledem do okolí se nachází vedle technického zázemí chaty také společenská místnost s krbem, která je přístupná pouze vně chaty. Přístup do společenské místnosti je kryt před deštěm.

OBYTNÁ VERANDA

Největší a patrně i nejútulnější místností celého objektu je ze tří stran prosklená a prosluněná obytná veranda s pohodlným rozkládacím gaučem. Naleznete zde také jídelní kout se stolem a 4 žídlemi. Při posezení či jídle se Vám nabízí překrásný výhled do přírody a na Jestřábí potok. Součástí vybavení verandy je také audio-zařízení s přehráváním USB, CD a rádiem.

OBÝVACÍ POKOJ

Moderně zařízený obývací pokoj nabízí příjemné posezení na sedací soupravě, kterou lze rovněž rozložit na dvoulůžko. Součástí vybavení pokoje je také úložný prostor v několika skřínkách a plochá TV se satelitním příjmem českých programů.

LOŽNICE

Menší, ale velmi útulná místnost nabízí spánek či odpočinek na dvou oddělených lůžkách s nočními stolky a lampičkami. Součástí místnosti je také velká šatní a úložná skříň.

KUCHYNĚ

Prosluněná nově a moderně zařízena kuchyně obsahuje vedle standardního kuchyňského nábytku také dřez s tekoucí vodou, elektrický vařič, mikrovlnnou troubu, remosku, ledničku, rychlovarnou konvici a základní kuchyňské vybavení (hrnce, pánve, porcelán a příbory). V kuchyni naleznete také kachlová kamna na tuhá paliva, které můžete v zimních měsících využívat jak k vytápění tak k vaření resp. pečení.

KOUPELNA, WC

Nově rekonstruovaná koupelna Vám nabízí komfort včetně umyvadla s tekoucí teplou a studenou vodou, sprchovací kout se skleněnou zástěnou. Koupelna je kompletně vykachlíkovaná. Záchod je oddělený a je splachovací.

SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST

V přízemí chaty naleznete také společenskou místnost obloženou dřevem s krbem a příjemným posezením. K vybavení místnosti patří společenské hry, elektronický terč na šipky a stolní fotbal. S ohledem na omezenou možnost vytápění je tato místnost určena pouze pro využití v teplých měsících roku.

NAHORU

POKRAČOVAT